Przywykliśmy do piękna widzianego w świetle dziennym, więc dobre i właściwe oświetlenie wieczorem jest przedłużeniem dnia.

Światło jest integralną częścią naszego życia, pomaga nam w dobrym funkcjonowaniu, zapewnia pozytywne samopoczucie, dobrze oświetlone przedmioty zyskują na swoim wyglądzie a dobrze wyeksponowana przestrzeń przyciąga spojrzenia. Ogromne znaczenie na nasze życie ma „światło dobrze zaplanowane” zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.

W naszym sklepie znajdą Państwo funkcjonalne, wysmakowane rozwiązania do odpowiedniego oświetlenia mieszkań, domów, apartamentów czy rezydencji oraz przestrzeni zewnętrznej. Wśród tak szerokiego asortymentu oświetlenia oferujemy nowoczesne oświetlenie wysokiej jakości, o najnowszym designie i zaawansowanej technologii.

Lampy nowoczesne, loftowe, w stylu glamour, skandynawskim do salonu, kuchni, sypialni czy łazienki oraz innych przestrzeni np.; schodów czy holu, a także o specjalnym przeznaczeniu do ekspozycji dzieł sztuki czy innych zbiorów oraz do tworzenia różnorodnych oryginalnych aranżacji.

Warto zadbać o to, by ogród, taras, balkon i ścieżki latem miały wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Ogromne znaczenie pełni dzisiaj także oświetlenie zewnętrzne przeznaczone do oświetlenia stref relaksu, stref komunikacyjnych czy użytkowych na zewnątrz. Wyeksponowanie i podkreślenie światłem miejsc strategicznych czy dekoracyjnych na zewnątrz to bezpieczeństwo, satysfakcja i relax dla Ciebie i Twojej Rodziny lub znajomych.

Duży wybór lamp wbrew pozorom nie ułatwia decyzji, często gubimy się w parametrach technicznych oraz ilości oferowanego towaru. Dlatego w przygotowaniu nawet najbardziej złożonych i oryginalnych koncepcji pomocą służy fachowy zespół doradców i projektantów. Pozwólcie nam się sprawdzić! 5lat gwarancji na lampy SLV, wysoka jakość, krótki termin dostawy, 98% stanów a także oświetlenie innych firm.

Salon oświetlenia lampo.pl, spektrum pomysłów, Oferujemy oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne

Oświetlenie domów, mieszkań, rezydencji, apartamentów.
Oświetlenie dla hoteli i gastronomii.
Profesjonalne oświetlenie do sklepów, np. systemy szynowe wysokonapięciowe i niskonapięciowe, oświetlenie sufitów, oświetlenie witryn sklepowych, oprawy na wysięgnikach do regałów, naświetlacze, reflektory, projektory.
Oświetlenie obiektów publicznych, biur, gabinetów, salonów fitness, bibliotek, muzeów.
Oświetlenie dekoracyjne – łańcuchy świetlne LED, paski oraz taśmy LED.
Akcesoria: źródła światła, sterowniki, zasilacze, stateczniki elektroniczne i konwencjonalne, transformatory elektroniczne.
Oświetlenie ogrodów i przestrzeni zewnętrznych, podjazdów, ścieżek, altan, werand, podświetlenie roślin, oczek wodnych, podświetlenie fasad.