Clicky

Menu
Koszyk :)

Aktualności, nowości i promocje RSS Feed

09 cze Zaprojektuj ogród i otoczenie zewnętrzne światłem – oczaruj domowników i gości
0 227
Letnia pora roku powoduje, że więcej czasu spędzamy na powietrzu, w ogrodzie na tarasie lub balkonie. To idealne miejsce, by zorganizować spotkanie z przyjaciółmi lub rodziną, odpocząć od codziennego zgiełku przy filiżance smacznej kawy lub soku, dać się wciągnąć w świat książek. Dlatego warto zadbać o to, by ogród, taras, balkon i ścieżki latem miały wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Tak by każda chwila w nim spędzona była namiastką prawdziwych wakacji i relaksu.Przydom..
13 kwi Sklepy, obiekty handlowe i przestrzeń wystawiennicza – profesjonalne oświetlenie
0 234
W projektowaniu oświetlenia w obiektach handlowych zasadniczą kwestią jest dobra ekspozycja towaru i zapewnienie przytulnego nastroju. Praktyczne zastosowanie znajdą tutaj lampy wiszące, sufitowe, systemy szynowe, reflektory czy lampy wbudowane. W zależności od rodzaju sklepu wybór i dobór parametrów technicznych lamp najlepiej pozostawić doświadczonym projektantom. Estetyka lamp jest również ważna, bowiem najlepiej jak zastosujemy lampy spójne stylistycznie i nawiązuje do wy..
13 kwi Lampy wystawowe i obrazowe - oświetlenie wystawowe
0 470
Architekci i projektanci projektując wnętrza sklepowe w galeriach lub innych obiektach uwzględniają obowiązujące normy prawidłowego oświetlenia, jednocześnie zwracając uwagę na prawidłowe oświetlenie wnętrza, bezpieczeństwo i komfort osób przebywających w obiekcie. Dobra jakość lamp od sprawdzonych producentów to gwarancja bezproblemowego użytkowania przez długi okres czasu. Na oferowane przez nas oprawy SLV producent daje 5 lat gwarancji, warto więc zastanowić się nad wybore..
24 mar Jadalnia w dobrym świetle - oświetlenie jadalni
0 330
Niezależnie czy to oddzielnie pomieszczenie czy tylko aneks w salonie , najistotniejszy w każdej jadalni jest oczywiście stół i krzesła. Jednak, by było wygodnie i przyjemnie zasiadać do posiłków, potrzebne też jest dobre oświetlenie.Czy najlepiej, by nad stołem wisiała jedna lampa, czy może kilka? Powinny być duże czy małe?W jakim kształcie? Odpowiedzi zależą od aranżacji jadalni. Co najistotniejsze,stół musi mieć swoje własne oświetlenie, niezależnie od tego jaki ma kszt..
24 mar Jaki wybrać rodzaj oświetlenia szynowego?
0 154
Oświetlenie wewnętrzne to nie tylko lampy wiszące i kinkiety. To także zestawy szynowe różnego rodzaju. Reflektorki z możliwością regulacji ustawienia to od lat dobrze znany i chętnie stosowany rodzaj oświetlenia. Same oprawy mogą mieć różne wymiary, jednak zawsze mają podstawową zaletę – idealnie nadają się do eksponowania wybranych punktów, podkreślania elementów dekoracyjnych i doświetlania miejsc, gdzie światło musi być jak najlepsze. Profesjonalne systemy dobrze zaprojek..
24 mar Oświetlenie przestrzeni prywatnej; mieszkanie, dom, apartament, ogród
0 158
Przywykliśmy do piękna widzianego w świetle dziennym, więc dobre i właściwe oświetlenie wieczorem jest przedłużeniem dnia. Światło jest integralną częścią naszego życia, pomaga nam w dobrym funkcjonowaniu, zapewnia pozytywne samopoczucie, dobrze oświetlone przedmioty zyskują na swoim wyglądzie a dobrze wyeksponowana przestrzeń przyciąga spojrzenia. Ogromne znaczenie na nasze życie ma „światło dobrze zaplanowane” zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.W naszym sklep..
24 mar Lampa SIGHT MOVE DALI
0 158
Naturalne kolory wnętrza i przedmiotów, minimalistyczna forma, profesjonalne działanie.Kolekcja lamp SIGHT powiększyła się w tym roku o kolejną lampę SIGHT MOVE. Oświetlenie SIGHT MOVE LED na szyny 3–fazowe to energooszczędne i wydajne rozwiązanie z funkcją ściemniania Dali lub bez. Dostępne jest w dwóch wersjach kolorystycznych; czarnej i białej matowej. Można prowadzić linie światła na dużych powierzchniach i dotrzeć wszędzie tam gdzie jest ono potrzebne i zależy nam na ł..
24 mar Angolux – nowoczesne kinkiety do oświetlenia fasady domu
0 125
Wygląda niczym niewielka nowoczesna półka… Bardzo prosta, wręcz geometryczna forma opraw i kinkietów Angolux od SLV doskonale wpisuje się w minimalistyczną stylistykę wnętrz. Ale nie tylko – taką samą lampą można oświetlić otoczenie domu i co istotne, to lampa w wersji solarnej z czujnikiem ruchu!Oprawy Angolux wykonane z aluminium są wyposażone w zintegrowane źródło światła LED. Modele do montażu wewnątrz mogą być w wersji bez czujnika ruchu lub z czujnikiem, natomiast mod..
24 mar Szynoprzewody
0 264
Szynoprzewody towarzyszą nam każdego dnia w domu, w pracy, w sklepach, ale czy ktokolwiek z Was się zastanawiał jak one działają? Podobnie jak szyny kolejowe, szynoprzewód jest "trasą" dla prądu zasilającego oprawy. Szynoprzewody wykonane są z aluminium a w ich środku biegną żyły miedziane po których płynie prąd. Żyły są w specjalnych oplotach izolujących prąd co powoduje, że szynoprzewody są całkowicie bezpieczne nawet jeżeli się ich dotknie gdy są włączone. Prąd w szynoprz..
24 mar Kolekcja profesjonalnych lamp NUMINOS LED
admin17-spot2 0 371
Pewne parametry, pewna jakość, czyli kolekcja profesjonalnych lamp NUMINOS LED. Spytacie dlaczego zaczynamy od parametrów? Bo to one de facto odpowiadają za jakość oświetlenia. Lampy, a dokładnie oprawy to estetyka i design, natomiast nawet najefektowniejsza lampa ze słabymi parametrami nie zda na dłuższą metę egzaminu.Wracając do użytego wcześniej określenia: pewne parametry… Poszukując lamp wysokiej jakości, należy zwracać uwagę na ich cechy techniczne. NUMINOS LED produ..
Pokazuje 1 do 10 z 10 (1 Stron)
Strona korzysta z cookies. Są wykorzystywane w celu najlepszego świadczenia usług. Więcej informacji Polityka prywatności.