Clicky

Menu
Koszyk :)

O Nas

Firma Spotline zajmuje się sprzedażą oświetlenia od 1991 roku. Obecnie prowadzimy sklep stacjonarny w Jankach k. Warszawy www.lampyspotline.pl oraz sklep internetowy www.lampo.pl z oświetleniem, uruchomiony w 2022 roku. Oferujemy w salonie szeroki wybór lamp dla domu, ogrodu oraz profesjonalnego oświetlenia komercyjnego dla firm i sklepów, różnych firm.

Od wielu lat wspieramy inwestorów w zakresie oświetlenia, które jest innowacyjne, energooszczędne i ekonomiczne. Współpracujemy z projektantami i architektami wnętrz, architektami krajobrazu, instalatorami oraz klientami indywidualnymi. W Spotline rozumiemy, jak ważne jest oświetlenie dla Twojego życia, pracy i samopoczucia, dlatego pomagamy Ci dokonywać właściwych wyborów. Każdego dnia kierujemy się jednym celem - wywierać pozytywny wpływ na Twoje życie, poprawiając Twoje samopoczucie i pomagając Ci pokochać przestrzeń, w której przebywasz, pracujesz czy odpoczywasz. Nasze priorytety: doradzamy, projektujemy i dopasowujemy oświetlenie do potrzeb i możliwości Klienta, krótki czas realizacji, wysoka jakość oferowanych produktów.

Spotline Oświetlenie
Salon firmowy Spotline Oświetlenie
Plac Szwedzki 3
HomePark Janki k. Warszawy
Sklep stacjonarny SPOTLINE
lampyspotline.pl
janki@lampyspotline.pl
+48 509 155 697
22 702 36 36
Sklep internetowy SPOTLINE
lampo.pl
sklep@lampo.pl
+48 888 877 771
Godziny otwarcia
Sklep internetowy: 24h :)
Sklep w Jankach
poniedziałek – sobota 10:00 – 20:00
niedziela handlowa 10:00 – 18:00
Odbiór zamówień
Towary zamówione w naszym sklepie internetowym lampo.pl można także odebrać bezpłatnie w naszym salonie w Jankach.
Dodaj opinię na google
Dodaj opinię na Ceneo
Nowoczesne oświetlenie do domu, ogrodu i przestrzeni komercyjnych
W naszym salonie i e-sklepie znajdziesz lampy dzięki, którym oświetlisz swój dom, ogród, miejsce pracy, firmę – przestrzeń, w której poczujesz się jeszcze lepiej. Właściwy dobór oświetlenia to nie jest łatwa sprawa, nie martw się, doradzimy Ci sprawdzone rozwiązania.
Promocje, wyprzedaże i 5 lat gwarancji!
Robiąc miejsce dla nowych kolekcji i modeli organizujemy wyprzedaże i promocje. Przyjdź do naszego salonu i po prostu z nich skorzystaj.
Współpraca B2B i B2C
Zapraszamy do szerszej współpracy architektów wnętrz i krajobrazu, projektantów, inwestorów budowlanych, inne branże związane z kreowaniem oświetlenia. Dobierzemy, zaprojektujemy najlepsze oświetlenie do realizowanego projektu inwestycyjnego. Zapytaj o warunki współpracy z naszą firmą SPOTLINE OŚWIETLENIE.
Profesjonalnie doradzimy i przygotujemy najlepszą ofertę
Skorzystaj z naszego doświadczenia. Napisz, zadzwoń lub przyjdź do naszego salonu w Jankach k. Warszawy.
Strona korzysta z cookies. Są wykorzystywane w celu najlepszego świadczenia usług. Więcej informacji Polityka prywatności.