Clicky

Menu
Koszyk :)

Płatność i dostawa

W sklepie internetowym lampyspotline.pl oferujemy fabrycznie nowe, zapakowane towary dostępne z wysyłką z naszego magazynu w ciągu 24 godzin od zaksięgowania płatności na koncie sklepu oraz produkty wysyłane z magazynów producentów. Minimalny czas dostawy produktu dostępnego z magazynu producenta wynosi 3 dni robocze, a maksymalny 21 dni.
Każdorazowo informujemy Klienta o czasie wysyłki. Na karcie każdego produktu widnieje informacja o przybliżonym czasie wysyłki.
Towary dostarczamy na terenie całego kraju kurierem UPS, w niektórych sytuacjach przesyłka dostarczana jest kurierem InPost. Po wysłaniu towaru, klient drogą mailową otrzymuje numer listu przewozowego.

DOSTAWA KURIEREM UPS / InPost / DHL / DPD (bezpłatna od 350 zł)
Podczas składania zamówienia w polu komentarza można wybrać preferowaną firmę kurierską (UPS, DHL, DPD lub InPost). Przesyłka kurierska na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej wynosi 19 zł brutto dla zamówień do wartości 349 zł. Powyżej tej kwoty dostawa jest bezpłatna. Pamiętaj, aby przed odbiorem przesyłki sprawdzić, czy nie została uszkodzona w trakcie transportu. Jeżeli tak koniecznie spisz protokół szkody z kurierem. Czas dostawy towaru dostępnego w naszym magazynie wynosi 2 dni robocze (towar wysyłany jest w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie), towary dostępne w magazynie producenta dostarczane są w ciągu 4 dni roboczych, czas dostawy może ulec wydłużeniu i wynieść 21 dni roboczych.

ODBIÓR OSOBISTY W SALONIE SPOTLINE | LAMPO.PL W HOMEPARK JANKI
Zamówiony towar można odebrać w naszym salonie oświetlenia w Jankach. Spotline Oświetlenie HomePark Janki, plac Szwedzki 3, tel. +48 509 155 697. Od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-20.00 i w soboty od 10.00 do 18.00.

SZYBKIE I BEZPIECZNE PŁATNOŚCI ELEKTRONICZNE TPAY.com / E-przelew / BLIK / Twisto zapłać za 30 dni
Dzięki tej formie płatności Twoja płatność dotrze do nas natychmiast, a Twoje zamówienie zostanie zrealizowane bez oczekiwania na płatność!
Płacąc poprzez TPAY.com możesz skorzystać z przelewu międzybankowego, płatności BLIK lub przelewu tradycyjnego.

PŁATNOŚĆ PRZELEWEM TRADYCYJNYM
Zapłać tradycyjnym przelewem, Twoje zamówienie zostanie niezwłocznie zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty.
Spotline Oświetlenie s.c. 01-498 Warszawa, ul. Ligonia 23 | NIP: 118 185 36 39
Santander Bank Polska S.A.
nr konta: 52 1090 1883 0000 0001 0771 1828

PŁATNOŚĆ PAYPAL W RAMACH SYSTEMU PŁATNOŚCI TPAY.COM (możliwość płacenia kartą płatniczą)
Dzięki tej formie płatności Twoja płatność dotrze do nas natychmiast, a Twoje zamówienie zostanie zrealizowane niezwłocznie!
Płatność PayPal jest zintegrowana z systemem płatności TPAY.com Płacąc poprzez PayPal możesz skorzystać z karty płatniczej.

Strona korzysta z cookies. Są wykorzystywane w celu najlepszego świadczenia usług. Więcej informacji Polityka prywatności.