Clicky

Menu
Koszyk :)

Koszt i sposoby dostawy

W sklepie internetowym lampyspotline.pl oferujemy towary dostępne w magazynie centralnym z wysyłką w ciągu 5-7 dni oraz te, które wymagają dostawy z magazynu producenta z wysyłką do 21 dni. Towary dostarczamy na terenie całego kraju kurierem UPS.

W przypadku kompletności zamówienia, jest ono wysyłane kolejnego dnia roboczego liczonego od momentu potwierdzenia płatności (status: zapłacono).
Dla zamówień z odroczonym terminem płatności wysyłka towaru następuje kolejnego dnia roboczego liczonego od dnia potwierdzenia zamówienia (status zamówienia: w trakcie realizacji). Każdorazowo Klient jest powiadamiany o wysyłce towaru elektronicznie na adres e-mail (status: zamówienie zostało wysłane).

DOSTAWA KURIEREM UPS (bezpłatna od 350 zł)
Przesyłka kurierska na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej wynosi 19 zł brutto dla zamówień do wartości 349 zł. Powyżej tej kwoty dostawa jest bezpłatna. Pamiętaj, aby przed odbiorem przesyłki sprawdzić, czy nie została uszkodzona w trakcie transportu. Jeżeli tak koniecznie spisz protokół szkody z kurierem.

ODBIÓR OSOBISTY W SALONIE SPOTLINE | LAMPO.PL W HOMEPARK JANKI
Zamówiony towar można odebrać w naszym salonie oświetlenia w Jankach. Spotline Oświetlenie HomePark Janki, plac Szwedzki 3, tel. +48 509 155 697. Od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-20.00 i w soboty od 10.00 do 18.00.

SZYBKIE I BEZPIECZNE PŁATNOŚCI ELEKTRONICZNE TPAY.com / E-przelew / BLIK
Dzięki tej formie płatności Twoja płatność dotrze do nas natychmiast, a Twoje zamówienie zostanie zrealizowane bez oczekiwania na płatność!
Płacąc poprzez TPAY.com możesz skorzystać z przelewu międzybankowego, płatności BLIK lub przelewu tradycyjnego.

PŁATNOŚĆ PRZELEWEM TRADYCYJNYM
Zapłać tradycyjnym przelewem, Twoje zamówienie zostanie niezwłocznie zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty.
Spotline Oświetlenie s.c. 01-498 Warszawa, ul. Ligonia 23 | NIP: 118 185 36 39
Santander Bank Polska S.A.
nr konta: 52 1090 1883 0000 0001 0771 1828

PŁATNOŚĆ PAYPAL W RAMACH SYSTEMU PŁATNOŚCI TPAY.COM (możliwość płacenia kartą płatniczą)
Dzięki tej formie płatności Twoja płatność dotrze do nas natychmiast, a Twoje zamówienie zostanie zrealizowane niezwłocznie!
Płatność PayPal jest zintegrowana z systemem płatności TPAY.com Płacąc poprzez PayPal możesz skorzystać z karty płatniczej.